Kontakt

Napisz do nas

Zostańmy w kontakcie

Nasze rozwiązania

Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy głównie rozwiązania Open Source, tj.:

FAQ

Koszty podstawowej strony internetowej zaczynają się od 550zł . Schemat bazuje na prostym systemie zarządzania treścią CMS. W skład ceny wchodzi firmowy adres mailowy, darmowy certyfikat SSL, formularz kontaktowy oraz maksymalnie cztery podstrony z możliwością rozszerzenia. Witryna zostanie w pełni skonfigurowana, zaktualizowana oraz uzupełniona treścią. Dodatkowe funkcje według wcześniejszych ustaleń z Klientem.

Do prawidłowego działania strony internetowej potrzebujemy dwóch usług serwer oraz domena. Koszty na aktualną chwilę w podstawowej wersji to rocznie 199zł netto hosting oraz 119zł netto domena internetowa. Opłatę można odliczyć w zeznaniu podatkowym.

W zależności od projektu (strona internetowa, sklep) oraz wymagań Klienta, czas realizacji może się różnić. Ważnym aspektem jest dostarczenie wszystkich materiałów przez usługobiorce. Zlecenia zamykamy w terminie do 14 dni roboczych.

Wszystko zależy od Twoich wymagań oraz profilu strony. Klientów prosimy o zbiór materiałów związanych z witryną i potrzebnych do jej wykonania tj. logo strony, nazwa witryny, dane kontaktowe, zdjęcia do galerii, kolorystyka oraz ewentualne opisy i treści. Większość potrzebnych danych możemy przygotować za Ciebie, uwzględniając dodatkowe koszty czyli np. zdjęcia lokalu, logo lub teksty na stronę.

Tak, po ukończeniu zlecenia przygotujemy pełną kopię zapasową projektu, który wykonaliśmy. Następnie pełny dostęp oddajemy w ręce Klienta, aby swobodnie mógł wprowadzać zmiany. Intuicyjny panel CMS pomoże w łatwy sposób dodać nowe wpisy, zdjęcia i zaktualizować informacje na stronie.

To panel administracyjny do intuicyjnego zarządzania treścią. System umożliwia w łatwy i przyjazny sposób tworzenie, edytowanie i aktualizacje treści bez znajomości HTML, CSS, PHP, czy JS.

To pisanie tekstów użytkowych, mające na celu pozyskanie uwagi czytelnika oraz wzmocnienia wiarygodności Twojej witryny. W aktualnych czasach treści na stronie internetowej odgrywają istotną rolę w zwiększeniu wyników wyszukiwania. To właśnie tekst informuje Google, o czym jest nasza strona oraz do jakich Klientów jest ona skierowana.

To proces optymalizacji strony internetowej w celu zwiększenia widoczności i ruchu z wyników wyszukiwania. To kluczowy aspekt dobrze przygotowanej strony www. Dzięki prawidłowo zachowanej strukturze zasad SEO, można znacznie poprawić wyniki w Google i Bing.